KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15989280

nr 1598 9280

Carin Adler

(f. 1929), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 1980, marin, 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm

Carin Adler, född 1929, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:23:48

Carin Adler

Läs mer om Carin Adler